MECHANICZNY  SYSTEM  OCHRONY

   Niniejszym pragniemy zainteresować Państwa zakupem Taśmy ochrony przed gołębiami. Przedstawiamy szczegóły dotyczące tego wyrobu firmy "tosu"®.

Taśmy ochrony montowane są na obrzeżach dachów, gzymsów, rynien, parapetów okiennych, kopuł i balkonów.

Urządzenia powyższe zostały sprawdzone na terenie UE, a praktyka oraz doświadczenie w ich montażu pozwala na zapewnienie Państwu wieloletniej gwarancji na skuteczność ich działania.

Taśmy ochrony przed gołębiami wykonane są z poliwęglanu, na który osadzone zostają w sposób trwały ostrza z nierdzewnej stali rozmieszczone co 5 cm. Szerokość taśmy wynosi 5 cm, natomiast długość 30 cm. Tak skonstruowane urządzenie odporne jest całkowicie na działanie wiatru i promieni słonecznych.

Taśmy ochrony klejone są oferowanym przez nas klejem silikonowym, wolnym od środków rozpuszczających i nieszkodliwym dla zdrowia. Zakres stosowania kleju jest nieograniczony, poczynając od kamienia z gatunku granit lub marmur, poprzez stal, miedź czy cynk oraz pozwala na klejenie na elementach drewnianych.

 

 


moduł 101

moduł 104

moduł 120

moduł 123

 

 

System mgławienia tosu® reto 50

Ustawienie to może być instalowane w trudno dostępnych obszarach, takich jak: oszklone dziedzińce wewnętrzne, dachy, hangary lotnicze, magazyny towarów spożywczych i składowiska odpadów komunalnych.
Praca urządzenia polega na delikatnym mgławieniu koncentratu Metyl-Antranilowym (MA) wielkość 35 mikronów, przez co ptaki ulegają awersji i z tego powodu opuszczają środowisko na dłuższy czas. Ptaki po kilkrakrotnym kontakcie z tą subsatancją, unikać będą przyswojonych przez siebie miejsc.
Ważne jest, by zadomowione kolonie ptaków, względnie gołębi, miały wielokrotny kontakt z MA, co rokuje osiągnięcie powodzenia.
Substancja czynna Metyl Antranilowy jest nieszkodliwy dla ludzi, zwierząt, oraz przyrody.
Jest stosowana w wielu środkach spożywczych, jak np. pieczywo, budynie, gumy do żucia, lody. Zapach ma podobny do kwiatów pomarańczy i winogron, i ulega całkowicie biologicznemu rozpadowi.
Jego działanie polega na tym, że rozpylona substancja osiada na oczach, śluzówkach i upierzeniu zwierząt, wywołując złe samopoczucie, a ptaki po 4-5 krotnym kontakcie, trzymają się na stałe z dala od miejsc osiadania.

Cykl mgławienia tosu® reto 50, stosuje się maksymalnie na 10 dni.

Prosimy o poważne rozpatrzenie naszej oferty i proponujemy współpracę w zakresie montażu i sprzedaży.